Sparing z Kadrą Polski FA i Lechem Poznań

Remis i zwycięstwo to dorobek naszej drużyny w wyjazdowych sparingach rozegranych w dniu dzisiejszym w Poznaniu. Na treningowych obiektach Lecha Poznań przy Stadionie Miejskim Inea drużyna RKS Raków Częstochowa podzielona na dwa zespoły zmierzyła się w dniu dzisiejszym z Kadrą Polski Football Academy oraz Lechem Poznań. Pierwsi na placu boju pojawili się chłopcy stanowiący bezpośrednie zaplecze pierwszej drużyny Rakowa 2003. Remis w wyrównanym spotkaniu z Reprezentacją FA jest wynikiem sprawiedliwym dla oby ekip.

RKS Raków Częstochowa - Kadra Polski FA  2:2  (bramki dla RKS: M.Cichuta, M.Gołda)

Drugie 60 minutowe spotkanie rozegrała pierwsza drużyna Rakowa oraz Lech Poznań. Mecz miał zdecydowanie dwa oblicza. Pierwsza połowa wyrównana z lekką przewagą częstochowskiej drużyny. Druga odsłona to już zdecydowana przewaga Lechitów, którzy od początku drugiej połowy starali się z wielką ambicją zmienić niekorzystny wynik. Niestety dla poznańskiej drużyny szczęście tego dnia było po stronie Rakowa. Cztery poprzeczki w tej części gry uchroniły nasz zespół od utraty bramki, a tym samym pozwoliły na "dowiezienie" korzystnego wyniku wypracowanego przez nasz zespół w pierwszej połowie do końcowego gwizdka sędziego.

RKS Raków Częstochowa - Lech Poznań  3:2  (bramki dla RKS: M.Kaczmarek, O.Kucharczyk, M.Musiałowski)