Zwycięstwo z Ruchem (opis i film)

Dzisiejszy sparing z Ruchem Chorzów pomimo nieobecności kilku podstawowych zawodników zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny RKS Raków Częstochowa 2003. Trwa więc dobra passa naszej drużyny, która nie zaznała porażki w kolejnych 16 meczach sparingowych. W dniu dzisiejszym w występie naszej drużyny w wielu momentach gry widać było brak zrozumienia. Zmuszona absencją wielu zawodników drużyna Rakowa rozgrywała dzisiejszy mecz sparingowy często po raz pierwszy w takim zestawieniu. Przeciwko dobrej piłkarsko drużynie gospodarzy przeciwstawiła jednak ambicję, wolę walki oraz zaangażowanie do ostatniej minuty zawodów. To z kolei przyniosło zamierzony efekt w postaci pewnego zwycięstwa w tym spotkaniu.

Ruch Chorzów - RKS Raków Częstochowa  3:6  (bramki dla RKS: O.Kucharczyk x 4, M.Wróbel, J.Załucki)

RKS Raków Częstochowa: Michał Wróbel, K.Trelowski, O.Wilk, M.Nowak, J.Załucki, K.Służałek, M.Włodarek, F.Krok, Maciej Wróbel, M.Kaczmarek, O.Kucharczyk, S.Głowacki,J.Matyja, S.Rydz