Zwycięstwo z Polonią Warszawa

Zwycięstwem nad zespołem Polonii Warszawa zakończył się dzisiejszy sparing chłopców z grupy czerwonej RKS Raków Częstochowa. Chęć rehabilitacji po ostatniej wpadce, widoczna była od pierwszego gwizdka sędziego. Wygrana, choć w pełni zasłużona, nie przyszła jednak łatwo. Zespół Polonii Warszawa okazał się solidną drużyną, dobrze zorganizowaną, szczególnie w obronie, który potrafił wyprowadzić niezwykle groźne kontry. Po takich zresztą akcjach padły bramki dla naszych gości. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Rakowian, choć przy lepszej skuteczności naszych zawodników wynik mógł być bardziej okazały.

RKS Raków Częstochowa - Polonia Warszawa  3:2  (bramki dla RKS: M.Musiałowski x 2, M.Wróbel )

RKS wystąpił w składzie: Michał Wróbel, K.Trelowski, O.Wilk, M.Nowak, D. Kucharczyk, J.Załucki, J.Bęben, M.Kaczmarek, M.Gołda, M.Musiałowski, Maciej Wróbel, D.Błasik, S.Rydz, M.Cichuta, J.Jańczyk, M.Krysiak, M.Włodarek, S.Głowacki, F.Krok, K.Służałek